fbpx
Menu
20170810_193812-1

Uroda bliżej natury – Rejs Piękna – fotorelacja!

Jak wiecie Kochani, lubimy organizować różnego rodzaju pokazy, prezentacje i szalone imprezy 🙂 Na początku sierpnia udało się na statku Laguna zorganizować Rejs Piękna. Oczywiście wybór daty i godziny jest trudny, bo to tak naprawdę plenerowy rejs i większość uczestników zawsze chce siedzieć na górnym pokładzie, by napawać się widokami. A co jeśli będzie padać, a co jeśli opadnie stan Odry? Pytań i wątpliwości wiele – zapadła w końcu decyzja, że 10 sierpnia godzina 17sta i tylko 50 osób może płynąć, tak by w razie niepogody, swobodnie zmieścić się na dolnym pokładzie.

Kiedy zaczęłyśmy myśleć o  sprawach organizacji, z chęcią pomocy zgłosił się głogowski Hotel Qubus i obiecał przygotować coś słodkiego i coś słonego:) A że wieści wśród przyjaciół szybko się rozchodzą, to Karina właścicielka Galerii Kwiatów uświetniła nasz rejs swoimi przepięknymi dekoracjami kwiatowym. Postanowiłyśmy, że będzie to popołudnie tylko dla Pań i całą uwagę postanowiłyśmy skupić na nich – rejs nie trwa długo i nie można ludzi zamęczać jednym tematem. Chciałyśmy by, było wesoło i w klimacie paryskiego popołudnia, więc na przywitanie nie mogło zabraknąć lampki musującego wina 🙂 Przygotowałyśmy dwa rodzaje zabiegów ( bardzo skróconych, bo w takich warunkach nie da się zaprezentować całości oferty) A więc: dwufazowy zabieg na usta, które stały się nawilżone, gładkie i przygotowane pod makijaż oraz pielęgnacyjny i relaksujący masaż dłoni z olejem arganowym, uznawanym za źródło młodości dla naszej skóry. Wiedza o peelingach dostosowanych do rodzaju cery, pory roku oraz ich rodzajach, to najczęściej chciały Panie usłyszeć.
Najwięcej Pań skupiło się na pokazie i prezentacji nowości w makijażu: jak dobierać podkład, jak stosować rozświetlacz i jakie triki zastosować, by w krótkim czasie wykonać perfekcyjny makijaż. Monika wykonała 4 pełne makijaże i kilka konsultacji dotyczących kształtu brwi, doboru podkładu i podkreślenia kształtu twarzy. Wszystkie Panie skorzystały z zabiegu na usta (nie licząc kilku, które dopadła opryszczka 🙁 ) i masażu relaksującego dłonie wykonywanego przez Kasię
Dla uczestniczek Rejsu przewidzieliśmy nagrody – Bony Upominkowe do naszego spa, zaproszenia na kolację do Restauracji Qubus oraz bilety na rejsy po Odrze.
Bilety na to wydarzenie rozeszły się błyskawicznie, Panie informowały nas, że spędziły cudowne popołudnie, wniosek nasuwa się sam, trzeba to powtórzyć!
 
Dziękujemy przemiłej obsłudze statku Laguna,
Hotelowi Qubus, Galerii Kwiatów oraz Odrze dla turystów
za wspaniałą współpracę i prezenty dla naszych Pań.
Ahoj przygodo, do następnej wodnej imprezy!
Bogunia, Monika, Kasia Załoga Esensja spa