fbpx
Menu
Young arabic woman with beautiful body in swimwear smiling in a tropical beach. Brunette female with curly long hairstyle wearing black bikini.

Magiczne trio – modelowanie sylwetki

Modelowanie sylwetki, to usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej z wybranych fragmentów ciała, zazwyczaj z miejsc brzuch, uda, podbródek, plecy, ramiona, z których tłuszczyk nie chce zniknąć po stosowaniu diety czy ćwiczeniach. Aby osiągnąć jak najlepsze efekty,  zalecamy, by 2–3 tygodnie przed planowanym zabiegiem przejść na dietę ze znacznie ograniczoną ilością ciężko strawnych produktów (zachęcamy do skorzystać z naszych bezpłatnych konsultacji dietetycznych).
Mamy w Esensja spa  szerokie spektrum zabiegów modelujących sylwetkę. W zależności od problemu, dobieramy parametry urządzeń i preparaty do osiągnięcia, jak najlepszego rezultatu w odchudzaniu. Ale zastosowanie 2-3 metod podczas jednej wizyty da jeszcze lepsze wyniki. Komórki tłuszczowe, których najbardziej nie lubimy, gromadzą się głównie w warstwie podskórnej, czyli niezbyt głęboko. Łatwo do nich dotrzeć i je zniszczyć, posługując się różnymi technikami, np. rozpuścić ich powłokę, wstrzykując pod skórę substancję chemiczną, rozbić za pomocą fali ultradźwiękowej, wymrażania lub światłem lasera. Stosując dodatkowo metodę masażu manualnego lub maszynowego o działaniu ujędrniającym, drenującym lub limfatycznym przyspieszamy naturalny proces  wydalania tych komórek tłuszczowych  z organizmu. Na zakończenie stosujemy fale radiowe, Hi-fu, infrared, fale uderzeniową do stymulacji wewnętrznej jonów, przez co następuje regeneracja komórek kolagenu, elastyny, by skóra wyglądała młodo i jędrnie, bez efektu obwisłej skóry, przy traconych kilogramach. Znika przy tych zabiegach tzw. pomarańczowa skórka czyli cellulit. Niezależnie od wybranej techniki, jeśli dysponujemy jak nasz gabinet, urządzeniami medycznymi ( czyli ich skuteczność została potwierdzona w badaniach klinicznych na szerokiej grupie ludzi), to efekt jest zawsze ten sam – nieodwracalne zniszczenie komórek tłuszczowych. Jeśli chcesz zmieścić się w ubrania o rozmiar mniejsze, to zapraszamy do Esensja spa Głogów, ul. Elektryczna 1a, umów się na wizytę tel. 695 060 117 i za serię zabiegów  Magiczne Trio zapłać o 70% mniej.