fbpx
Menu

Różnorodność jest piękna!

To, że różne jest piękne wiemy nie od dziś. Najwspanialsze jest w nas nie to – co nas łączy, ale właśnie co nas od siebie odróżnia. Dlatego na każdy typ kobiecej urody przypada miliardy mężczyzn, którzy się nim zachwycają.

Czytaj więcej »

Zdrowy włos ma głos!

Wszystkie kochamy włosy muśnięte słońcem. Początkowo nabierają zdrowego, promiennego blasku i pięknie odbijają się w nich słoneczne refleksy. Jednak na dłuższą metę słońce powoduje, że nasze włosy zaczynają się łamać, płowieją i mocno przesuszają.

Czytaj więcej »

Sun Shine all the Time!

Która z nas nie lubi tych jego cieplutkich, lekko łaskoczących złocistych promieni na skórze? Nawet jeżeli narzekamy na wysokie temperatury, to zdecydowanie bardziej narzekamy jak za oknem go brak. Mowa oczywiście o SŁOŃCU.

Czytaj więcej »

SKŁADam się z dobra!

W dobie, w której sięgamy coraz wyższych pułapów świadomości, coraz mniej z nas daje sobie wmówić, że chemia w kosmetykach, których używamy jest ok i że w żaden sposób nie wpływa na kondycję naszej skóry i organizmu.

Czytaj więcej »

AAAAAA…PSIK!

Alergicy nie mają łatwego życia. Właściwie koszmar ciągłego „na zdrowie” i załzawionych oczu – u niektórych zaczyna się już w lutym, kiedy powoli daje o sobie znać leszczyna.

Czytaj więcej »

Weź go pod włos!

Przychodzę dzisiaj do Was z wpisem „na ostatnią chwilę” i mowa tu o depilacji!
Która z nas nie ma ochoty na dłużej zatrzymać to miłe uczucie jedwabistych jak z reklamy nóg? Która z Was nie jest sfrustrowana codziennym goleniem pod prysznicem?

Czytaj więcej »

Wiosna, wiosna ach to Ty!

No dobra, Dziewczyny. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. O ciało i skórę należy dbać cały rok i wtedy efekty wszelkiej pielęgnacji są najbardziej widoczne. Jednak co zrobić jak motywacja gubi się gdzieś po drodze?

Czytaj więcej »

Cudowna moc peelingu!

Czy nieobca jest Wam spierzchnięta, wysuszona lub nieprzyjemnie ściągnięta skóra, zwłaszcza teraz – tą porą roku? Częste zaczerwienienia albo  kiedy nasza twarz zamiast gładkiego poślizgu zostawia na dłoni wrażenie papieru ściernego?

Czytaj więcej »