fbpx
Menu

Trądzik? To nie dla mnie!

Czy nastoletnie lata masz dawno za sobą, a mimo tego nadal zmagasz się z nawracającym trądzikiem? Jeśli tak to wiedz, że nie jesteś jedyna. Miliony ludzi w wieku 20, 30 a nawet 40 lat nadal walczy z pryszczami i wypryskami.

Czytaj więcej »

Bądź z każdym rokiem piękniejsza, Mamo!

Starzenie się jest procesem, który wywołuje mieszane emocje. Niektóre znaki pojawiają się powoli i łagodnie, a inne będą wymagały uwagi oraz interwencji. W większość przypadków wczesna profilaktyka polegająca na używaniu odpowiednich kosmetyków i miejscowych zabiegów jest pierwszą linią obrony, zwłaszcza w wieku 20 i 30 lat.

Czytaj więcej »

Różnorodność jest piękna!

To, że różne jest piękne wiemy nie od dziś. Najwspanialsze jest w nas nie to – co nas łączy, ale właśnie co nas od siebie odróżnia. Dlatego na każdy typ kobiecej urody przypada miliardy mężczyzn, którzy się nim zachwycają.

Czytaj więcej »

Zdrowy włos ma głos!

Wszystkie kochamy włosy muśnięte słońcem. Początkowo nabierają zdrowego, promiennego blasku i pięknie odbijają się w nich słoneczne refleksy. Jednak na dłuższą metę słońce powoduje, że nasze włosy zaczynają się łamać, płowieją i mocno przesuszają.

Czytaj więcej »

Sun Shine all the Time!

Która z nas nie lubi tych jego cieplutkich, lekko łaskoczących złocistych promieni na skórze? Nawet jeżeli narzekamy na wysokie temperatury, to zdecydowanie bardziej narzekamy jak za oknem go brak. Mowa oczywiście o SŁOŃCU.

Czytaj więcej »