WSKAZANIA

 • Osoby chcące zredukować zmarszczki
 • Osoby z wiotką skórą twarzy
 • Osoby chcące poprawić owal i kontur twarzy
 • Osoby z problemami starzejącej się skóry

OPIS ZABIEGU

ICOONE LASER® to połączenie najnowszej technologii masażu podciśnieniowego wykorzystującego pracę głowic zakończonych rolkami i jednocześnie energię lasera oraz światło LED. Zabieg jest idealny do stosowania w miejscach trudno dostępnych i wymagających dużej delikatności. Efektem jest wielowymiarowy masaż leczniczy połączony z drenażem limfatycznym. Jest to nieinwazyjna metoda polecana w szczególności dla osób pragnących nadać swojej twarzy młody i zdrowy wygląd bez interwencji chirurga. Zabiegi na twarz obejmują twarz, szyję oraz dekolt, kontur ust i oczu oraz głębokie zmarszczki. W zależności od potrzeby skóry mogą działać drenująco, odmładzająco bądź liftingująco.

System głowic ROBOMINI i ROBOMIKRO umożliwia precyzyjny masaż twarz, szyi i dekoltu. Dzięki wymiennym końcówkom głowic, bez problemu można opracować delikatne i wrażliwe okolice oczu oraz ust. ICOONE® to zauważalny już po pierwszym zabiegu efekt liftingu!

W Esensja dostępne jest oryginalne, nowe urządzenie ICOONE® Laser. Jesteśmy autoryzowanym partnerem marki Icoone, co potwierdzają efekty wykonywanych zabiegów jak i licencja producenta.

KOSZT ZABIEGU

od 150 zł.

CZAS ZABIEGU

od 20 min.

ZNIECZULENIE

nie

LICZBA ZABIEGÓW W SERII

5 - 15

ODSTĘPY POMIĘDZY ZABIEGAMI

2 - 3 razy w tyg.

REKONWALESCENCJA

0 dni

NAJLEPSZE EFEKTY

po serii

OBSZAR ZABIEGU

twarz/ciało

NA CZYM POLEGA ZABIEG?

Przeszkolony kosmetolog ustawia kompleksowy program pielęgnacyjny na komputerze urządzenia w zależności od potrzeb leczonej skóry i wykonuje masaż pod ciśnieniem głowicami przeznaczonymi do programów na twarz .

EFEKTY POZABIEGOWE

 • Redukcja zmarszczek
 • Efekt liftingu bez użycia igły i skalpela
 • Odmłodzenie okolic dekoltu, szyi, twarzy
 • Poprawa konturu ust i oczu

CZY ZABIEG JEST BOLESNY?

Zabieg jest bezbolesny a nawet przyjemny. Podczas zabiegu odczuwalne jest zasysanie skóry oraz przyjemne chłodzenie.

SCHEMAT TERAPII

Po umówieniu się na konsultację, przeszkolony kosmetolog oceni, jaki program terapeutyczny powinien zostać zastosowany w leczeniu oraz jak długo powinna trwać terapia. Liczba zabiegów zależy od oczekiwań i potrzeb pacjenta. Jeśli podejmujemy się leczenia należy przeprowadzić serię od 5 do 15 zabiegów w zależności od problemu, nad którym chcemy popracować.  Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, ale aby osiągnąć optymalne rezultaty niezbędne jest ukończenie całego cyklu leczenia. 2 do 3 razy w tygodniu. Systematyczne sesje pozwolą na osiągnięcie niezwykłych rezultatów już po trzech tygodniach. Po skończeniu serii zabiegowej, zalecane jest przeprowadzanie 1 zabiegu miesięcznie dla utrwalenia efektu.

Licząc na jak najlepsze efekty należy pamiętać o systematyczności!

ODCZUCIA PO ZABIEGU

Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennych obowiązków.

ZALECENIA POZABIEGOWE

 • W czasie trwania serii zabiegów pij minimum 1,5 litra niegazowanej wody lub herbaty ziołowej
 • Opcjonalnie przed zabiegiem Icoone możesz poddać się zabiegowi wspomagającemu BOA.

PRZECIWWSKAZANIA

 • Czynna choroba nowotworowa
 • Ciąża i karmienia piersią
 • Łuszczyca w fazie zapalnej
 • Stany zapalne skóry

SKUTKI UBOCZNE

BRAK

CENNIK ZABIEGÓW NA TWARZ

1 zabieg

seria 5

seria 10

Icoone zabieg na twarz 20 minut

20 min zabieg podstawowy na twarz, szyję i dekolt. Programy na twarz działają liftingująco, poprawiają owal twarzy, redukują złogi tłuszczu na podbródku, redukują zmarszczki, stymulują fibroblasty do syntezy elastyny i kolagenu, poprawiają kontur ust, ujędrniają skórę i poprawiają jej koloryt.

200 zł.

800 zł.

1 500 zł.

Icoone zabieg na twarz 40 minut

300 zł.

1 300 zł.

2 000 zł.

Icoone zabieg na okolicę oczu

20 min zabieg podstawowy. Pozwala zniwelować kurze łapki, zmarszczki mimiczne, opuchnięte powieki, cienie oraz worki pod oczami. Ta niezawodna metoda masuje skórę, napina ją i poprawia koloryt.

100 zł.

400 zł.

700 zł.