Pielęgnacja twarzy GENEO+

WSKAZANIA

 • skóra szara, zmęczona, pozbawiona blasku
 • skóra dojrzała
 • skóra z oznakami starzenia
 • skóra sucha, odwodniona

OPIS ZABIEGU

GENEO+ to wyjątkowa platforma, która umożliwia uzyskanie odmłodzonej, ujędrnionej i naturalnie wyglądającej skóry. Jest błyskawicznym zabiegiem pielęgnacyjnym zainspirowanym naturą. Wykorzystuje biologiczne mechanizmy organizmu dając szybki efekt.

Łącząc w sobie klinicznie sprawdzone technologie, takie jak Oxygeneo i Ultrasound, oferując szeroki zakres zabiegów pielęgnacyjnych i odmładzających. Każda technologia może być stosowana oddzielnie w formie zabiegu pielęgnacyjnego, zadziałać efektywnie i jednostopniowo na skórę, lub łącznie – w celu uzyskania pełnego efektu synergii i spektakularnego odżywienia i odmłodzenia.
Zabiegi wykonywane przy pomocy urządzenia GeneO pozwalają na otwarcie „drzwi” do wnętrza naszej skóry, aby móc potem przy pomocy najlepszych produktów, wypełniaczy jak i laserów poprawić wygląd i kondycję nawet najbardziej zmęczonej twarzy. Aby zrozumieć i szybko odpowiedzieć na jej potrzeby wystarczy połączyć ten zabieg z odmładzającą siłą naszego zabiegu Icoone na twarz – prawdziwego ARCHITEKTA jędrnej skóry.

W Esensja dostępne jest nowe, oryginalne urządzenie GENEO.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem ITP S.A. jedynego na Polskę dystrybutora oryginalnej technologii marki POLLOGEN

KOSZT ZABIEGU

od 250 zł.

CZAS ZABIEGU

30 - 60 min.

ZNIECZULENIE

nie

LICZBA ZABIEGÓW W SERII

4 - 6

ODSTĘPY POMIĘDZY ZABIEGAMI

1 mies.

REKONWALESCENCJA

0 dni

NAJLEPSZE EFEKTY

po serii

OBSZAR ZABIEGU

twarz/szyja/dekolt

NA CZYM POLEGA ZABIEG?

Zabieg Geneo to trzy zabiegi w jednym – łączy w sobie 3 efekty pielęgnacyjne – złuszczanie, dotlenienie i wchłanianie. Unikalna technologia potwierdzona klinicznie wykorzystuje “Efekt Bohra”. Podczas zabiegu w wyniku kontaktu specjalnej głowicy z koktajlem dochodzi do wytworzenia dwutlenku węgla. Obszar zabiegowy zostaje niedotleniony. Wtedy nasz organizm dostarcza poprzez krew do tego obszaru dużo tlenu. Jednocześnie rozszerzają się naczynia krwionośne a koktajl wnika głęboko w głąb skóry. Bogactwo składników aktywnych zawdzięczamy jednorazowym, sterylnym kapsułką.

Terapia skojarzona zabiegu Geneo z falą radiową pozwala na osiągnięcie intensywnego efektu liftingu i odżywienia skóry, już podczas jednego zabiegu. Falą radiową podgrzewamy uprzednio tkanki skóry właściwej powodując obkurczenie włókien kolagenowych. W rezultacie komórki skóry rozpoczynają produkcję nowego kolagenu i pobudzają skórę do lepszego przyjmowania składników aktywnych zawartych w zastosowanych preparatach.

GENEO BALANCE

Oczyszczanie i zbilansowanie skóry tłustej​

GENEO NEO REVIVE

Oczyszczanie i zbilansowanie skóry tłustej​

GENEO REVIVE

Odmłodzenie i wygładzenie skóry

GENEO NEO BRIGHT

Rozjaśnienie i odżywienie skóry

GENEO ILLUMINATE

Poprawa kolorytu i rozświetlenie skóry

EFEKTY POZABIEGOWE

Efekty jakie mogę osiągnąć wykonując zabieg Geneo są widoczne natychmiast po skończonym zabiegu – twarz wygląda na bardziej wypoczętą, jasną, zdrową, zdecydowanie bardziej gładka i ujędrniona. Skóra Klienta zostaje głęboko dotleniona, delikatnie złuszczona i przygotowana na wchłanianie składników rewitalizujących. Klienci doceniają natychmiastowe efekty w postaci rozświetlenia, nawilżenia i wyrównania kolorytu skóry, a efekt odmłodzenia widoczny jest po kilku dniach.

CZY ZABIEG JEST BOLESNY?

Zabieg jest bezbolesny i w 100 % bezpieczny, nadaje się do każdego rodzaju skóry oraz można wykonywać go nawet latem. Praca z urządzeniem jest bardzo komfortowa i bezpieczna.

SCHEMAT TERAPII

Seria zabiegowa wynosi od 4 do 6 zabiegów w odstępach co tygodniowych lub raz w miesiącu dla utrwalenia efektów. Licząc na jak najlepsze efekty należy pamiętać o systematyczności!

ODCZUCIA PO ZABIEGU

Bezpośrednio po zabiegu skóra można wrócić do codziennych obowiązków.

ZALECENIA POZABIEGOWE

Zabieg nie wymusza zachowania szczególnych procedur po jego wykonaniu. Od razu po przeprowadzeniu zabiegu można wrócić do codziennej aktywności i pielęgnacji skóry.

PRZECIWWSKAZANIA

 • trądzik różowaty
 • ciężka postać trądziku
 • przerwanie ciągłości naskórka w miejscu wykonania zabiegu
 • choroby nowotworowe i stany przednowotworowe skóry
 • choroby bakteryjne, wirusowe, grzybicze skóry
 • nadwrażliwość na składniki aktywne preparatu
 • ciąża

CENNIK

Partia ciała

1 zabieg

4 zabiegi

Twarz

Twarz + Szyja

Twarz + Szyja + Dekolt

270 zł

320 zł

440 zł

900 zł.

1 150 zł.

1 500 zł.