Masaże autorskie

75 min.

190 zł.

Masaż cynamonowy (z peelingiem)

To nasza autorska propozycja masażu z peelingiem.
Wykonywany tylko na kosmetykach o naturalnym składzie.
Jest to zabieg rozgrzewający, przywodzący na myśl świąteczny klimat – za sprawą korzennych aromatów. To rozluźnienie i relaks oraz poprawa nastoju w przytulnym zaciszu naszych gabinetów.
Wykorzystane do zabiegu naturalne kosmetyki wspaniale odżywią, nawilżą i natłuszczą skórę. Poprzez peeling, a także rozgrzewającą moc wyciągu z cynamonu, przyśpieszą obieg krwi. Skóra stanie się jędrna, poprawi się jej koloryt a ciało się zrelaksuje.

75 min.

190 zł.

Egzotyczne Malediwy

Któż z nas nie chciałby, właśnie w tej chwili, przenieść się, choć na chwilę, na egzotyczną wyspę, gdzie ciepły biały piasek rozgrzewa nasze stopy a woda w kolorze lazury daje uczucie lekkiego powiewu bryzy?

Choć to tylko marzenia, możemy podarować Ci namiastkę tego gorącego klimatu – egzotyczny masaż ciała z peelingiem Marakuja – Mango. 
Masaż Egzotyczne Malediwy działa tak mocno na zmysły, iż jest w stanie przenieść Cię na egzotyczną wyspę. Poczujesz wakacyjny luz za sprawą zapachów kosmetyków, które są używane do rytuału. Dodatkowo w jego trakcie zadbamy również o zmęczone i podrażnione smogiem spojówki. Zastosujemy maskę żelową, którą nałożymy na oczy.

Jest to zabieg nastawiony na maksymalny relaks, wyciszenie i rozpieszczanie.