Masaże terapeutyczne

30 - 75 min.

140 - 200 zł.

Drenaż limfatyczny manualny

Pomaga pozbyć się zastojów limfatycznych, usprawni przepływ chłonki, doskonały w walce z obrzękami i celulitem. Ponieważ układ limfatyczny jest odpowiedzialny za odprowadzanie nadmiarów płynów, ważne jest jego prawidłowe działanie by usunąć toksyny, produkty przemiany materii i szkodliwe komórki. Dlatego w procesie odchudzania, rewitalizacji po porodzie lub liposukcjach tak ważny jest proces usprawniania pracy układu limfatycznego.

40 - 75 min.

150 - 220 zł.

Intensywny masaż antycellulitowy z bańką chińską

Ten rodzaj masażu skutecznie pomaga w walce z cellulitem. Szczególna technika wykonywania tego zabiegu rozbija podskórną tkankę tłuszczową odpowiedzialną za tę dolegliwość. Regularnie stosowany zapobiega nawrotom tej dolegliwości.

40 min.

70 - 100 zł.

Presoterapia BOA

Dzięki sekwencyjnemu masażowi uciskowemu zostaje pobudzone krążenie żylne oraz odprowadzony nadmiar limfy. Skutkuje to redukcją obrzęków, poprawą komfortu podczas chodzenia, powoduje skuteczną redukcję cellulitu oraz wybitnie usprawnia proces odchudzania.

BOA rozwiązuje problem ciężkich opuchniętych nóg, usprawnia krążenie, pomaga zapobiegać tworzeniu się zmian zastoinowych oraz zmniejsza ryzyko wystąpienia choroby zakrzepowej. Polecany jest szczególnie dla osób wykonujących pracę w trybie siedzącym bądź stojącym, które są w sposób szczególny narażone na zmiany naczyniowe.

Doskonały przed zabiegami na urządzeniu ICOONE.