Pozwól nam zadbać o Twoje naturalne piękno !

Esensja to miejsce wyjątkowe na mapie Polski, tworzone przez lekarzy i kosmetologów z myślą o klientach, którzy poszukują połączenia dwóch światów – oazy spokoju oraz miejsca, w którym profesjonalny personel zadba o poprawę jakości życia, urody i zdrowia.

Nasza Klinika Medycyny Estetycznej i SPA zlokalizowana jest w Głogowie na Dolnym Śląsku. Posiadamy ponad 10- letnie doświadczenie w pielęgnacji, profilaktyce i leczeniu skóry twarzy i ciała. W zaciszu gabinetów Esensji wykorzystujemy innowacyjny sprzęt technologiczny, który umożliwia rozwiązanie problemów związanych z poprawą urody.

Dla każdego z nas atrakcyjny wygląd ma olbrzymie znaczenie. Coraz częściej uważamy, że wygląd zewnętrzny jest bramą do sukcesu zawodowego i osobistego. W Esensji pomagamy spełniać marzenia o piękniejszym życiu i lepszym samopoczuciu psychicznym. Wspierając ciało w jego naturalnym procesie starzenia się, leczymy duszę oraz podnosimy poczucie własnej wartości.

W naszych gabinetach otrzymasz profesjonalne doradztwo oraz poprawisz owal twarzy, zlikwidujesz przebarwienia i zamkniesz popękane naczynka, zlikwidujesz zmarszczki, wyleczysz bruksizm, powiększysz usta, ujędrnisz ciało, wymodelujesz sylwetkę, rozbijesz tkankę TŁUSZCZOWĄ, usuniesz zbędne owłosienie i przede wszystkim odprężysz i zrelaksujesz się przy wspaniałych masażach w otoczeniu, które zaskoczy cię od momentu przekroczenia progu naszych drzwi.

Dołącz do szczęśliwych klientów Esensja Aesthetic Clinic and SPA!