Rytuał odżywczo-pielęgnacyjny na twarz

Przyjemny, nawilżająco -odżywiający zabieg dla starszej, zmęczonej skóry. Rozpoczyna się oczyszczaniem twarzy, po którym następuje zmywanie ciepłymi, przyjemnymi w odczuciu kompresami. Następnie dokładnie oczyszczamy skórę za pomocą peelingu kawitacyjnego, aby kolejne etapy zabiegu były jak najlepiej wchłaniane i przyswajane.

W zabiegu właściwym stosujemy kosmetyki marki KLAPP dostosowane do potrzeb cery dojrzałej – odżywczo-liftingującą maskę lub (w zależności od potrzeb) maskę odżywczo-dotleniającą dla poszarzałej cery. Alternatywnie można zastosować linię naprawczą bogatą w składniki aktywne z retinolem. Kosmetolog po wybraniu najodpowiedniejszej dla danej osoby linii kosmetyków – wykonuje masaż twarzy. Całość zwieńczamy aplikowaniem kremu z tej samej serii.

GRATIS:

Do tego bonu dodajemy w prezencie nawilżająco-odżywczą kołderkę w postaci maski, która wygładzi i uspokoi spierzchnięte i przemarznięte zimą dłonie.
Alternatywnie można wybrać BODY PRESURE – nogawki masujące – które pomogą w drenażu kończyn dolnych (idealne na opuchliznę, zastój wody w organizmie)

Czas trwania: 75 minut.

Promocyjna cena: 175 zł.

Rytuał odżywczo - odmładzający na ciało

Relaksujący i bardzo odżywczy zabieg, który poprzedza wykonanie peelingu ciała kosmetykiem z bogatymi składnikami odżywczymi. Peeling pomaga w usunięciu martwego naskórka, dzięki czemu skóra staje się miękka, wygładzona i gotowa na zabieg właściwy czyli relaksacyjny masaż na ciepłym maśle SHEA, którego zapach wybierany jest indywidualnie przed zabiegiem.

GRATIS:

Do tego bonu dodajemy w prezencie nawilżająco-odżywczą kołderkę w postaci maski, która wygładzi i uspokoi spierzchnięte i przemarznięte zimą dłonie. Po zabiegu zaparzymy specjalną rozgrzewającą herbatkę z owocami i imbirem lub napar lawendowy z miodem, który przedłuży poczucie relaksu i wyciszenia i wpłynie tonująco na układ nerwowy.

Czas trwania: 90 min.

Promocyjna cena: 160 zł.

Relaksacyjny masaż ciała dla Babci

Delikatny masaż na ciepłym oleju z drobinkami złota, który pozwoli na doskonałe odprężenie i wyciszenie. Po masażu zaparzymy specjalną rozgrzewającą herbatkę z owocami i imbirem lub napar lawendowy z miodem, który przedłuży poczucie relaksu i wyciszenia i wpłynie tonująco na układ nerwowy

Czas trwania: 60 min.

Promocyjna cena: 100 zł.

Klasyczny masaż ciała dla Dziadka

Godzinny masaż, który pozwoli skutecznie rozluźnić skurczone i obolałe mięśnie, wprowadzając w poczucie odprężenia i relaksu. W masażu użyta zostanie typowo męska nuta zapachowa – whisky i cygaro. Po masażu zaparzymy specjalną rozgrzewającą herbatkę z owocami i imbirem lub napar lawendowy z miodem, który przedłuży poczucie relaksu i wyciszenia i wpłynie tonująco na układ nerwowy.

Czas trwania: 60 min.

Promocyjna cena: 100 zł.