ICOONE

ICOONE LASER® to połączenie najnowszej technologii masażu podciśnieniowego wykorzystującego pracę głowic zakończonych rolkami i jednocześnie energię lasera oraz światło LED. Więcej informacji o tym cudownym urządzeniu znajdziecie Państwo TU: https://esensja.eu/icoone

Zabieg 30 minutowy na całe ciało

+ dodatkowe 10 minut na jedną wybraną partię ciała (FOCUS)

ubranko zabiegowe 50 zł.

260 zł.

190 zł.

Seria 5 zabiegów 30 minutowych na jedną wybraną partię ciała

ubranko zabiegowe GRATIS.

1200 zł.

900 zł.

Seria 10 zabiegów 30 minutowych na jedną wybraną partię ciała

ubranko zabiegowe GRATIS.

2200 zł.

1800 zł.

40 minutowy zabieg liftingujący Icoone na twarz, szyję oraz dekolt

300 zł.

200 zł.

Alma Harmony NIR to efekt liftingu bez skalpela powoduje, że włókna kolagenowe kurczą się a Twoja skóra napina się i spektakularnie odmładza. Więcej informacji o zabiegu i samym urządzeniu znajdziecie Państwo TU: Termolifting ALMA HARMONY NIR

Termolifting NIR na twarz i szyję
550 zł. 400 zł.
Termolifting NIR na twarz, szyję i dekolt
800 zł. 500 zł.

LAWENDOWE POLE - ZABIEG NA CIAŁO

Autorski zabieg na ciało od specjalistów Esensji. Lawenda działa odprężająco na cały układ nerwowy. Jej zapach łagodzi skutki stresu i napięć. Dodatkowymi zaletami lawendy jest działanie antybakteryjne, oczyszczające oraz łagodzące stany zapalne skóry. Rozpoczyna się naturalnym peelingiem całego ciała w którego skład wchodzi cukier, oliwa z oliwek, suszone kwiaty lawendy oraz naturalny eteryczny olejek lawendowy. Po peelingu następuje relaksujący masaż na ciepłej oliwce z nutą lawendy. 

Na koniec tej lawendowo-zmysłowej uczty zapraszamy na filiżankę herbaty z dodatkiem suszonych kwiatów lawendy 🙂

Czas trwania: 75 min.

Promocyjna cena
160 zł.

PRZEBUDZENIE WIOSNY - ZABIEG NA TWARZ

Jest to rewelacyjny autorski zabieg oczyszczający skórę twarzy po zimie i przygotowujący ją na wiosnę i lato. W zależności od potrzeb skóry – kosmetolog dobiera metodę oczyszczania, bezbolesną i nieinwazyjną dla skóry. Do zabiegu wykorzystywana jest specjalna linia kosmetyków BABOR – maski rozpulchniające, peelong enzymatyczny (odpowiednie produkty dobiera kosmetolog indywidualnie do cery i skóry klientki). 

Po zabiegu skóra zostaje poddana procesowi darsonwalizacji, który cudownie działa na naszą skórę wyciszając ją, uspokajając po wypryskach i ranach, dodatkowo ujędrnia skórę i poprawia jej wygląd sprawiając, że staje się gładka i promienna. Jest to bardzo skuteczny i pełny zabieg oczyszczający i pielęgnujący po zimie.

Czas trwania: 75 min.

Promocyjna cena

DARSONVAL GRATIS!

175 zł.

INFORMACJA DODATKOWA: To czy zostanie użyty darsonval zależy od predyspozycji skóry klientki oraz potrzeby po wykonanym zabiegu. Decyzja zostanie podjęta w trakcie trwania zabiegu właściwego.