Intensywnie nawilżający zabieg z enzymami i kwasami

Zabieg 60 minutowy

Kwas mlekowy należący do grupy kwasów AHA ma działanie silnie nawilżające, rozjaśniające i Anti-age. Zatrzymuję wodę w warstwie rogowej naskórka, stymuluję produkcję kolagenu i elastyny, oraz wspomaga odnowę komórkową skóry.

W zabiegu zostanie wykorzystany preparat do demakijażu który oprócz oczyszczenia skóry ma za zadanie przygotowanie jej na nałożenie enzymów i kwasów. Enzym, maska, serum i krem są bogate w witaminy i substancję odżywiające skórę, która po zabiegu będzie wyraźnie napięta, wygładzona i nawilżona.

Promocyjna cena

270 zł.

160 zł.

Zabieg nawilżająco-wyciszający + pielęgnacja okolicy oka

Zabieg 75 minutowy

Zabieg przeznaczony dla cery naczyniowej, delikatnej i alergicznej. Wyciągi z sakury i aloesu działają przeciwzapalnie zmniejszają podrażnienia i rumień oraz mocno nawilżają i przyspieszają regenerację.

Zabieg rozpoczynamy dokładnym demakijażem, następnie wykonujemy peeling kawitacyjny lub enzymatyczny. Do zabiegu wykorzystujemy kosmetyki linii SAKURA SENSITIVE THERAPY: maska, krem oraz serum. Gdy maska będzie się wchłaniać kosmetolog wykona przyjemny drenujący masaż okolicy oczu na peptydowym kremie, który poprawi mikrokrążenie, zniweluje obrzęki i widoczne efekty zmęczenia.

Promocyjna cena

180 zł.

140 zł.

Zabieg 60 minutowy

Zabieg z peelingiem 90 minutowy

Połączenie ciepłych kamieni ze specjalnie skomponowanymi olejkami eterycznymi i harmonizującą techniką masażu wpływa kojąco na napięte ciało i przemęczony umysł. Masaż umożliwia ogólne odprężenie i swobodny przepływ energii przez energetyczne ośrodki w ciele człowieka. Nie tylko wycisza oraz uspokaja likwidując bóle mięśni, ale również regeneruje cały organizm i pobudza go do pracy. Ponadto poprawia elastyczność i jędrność skóry a tym samym nasze samopoczucie.

Masaż wykonywany jest specjalnymi kamieniami bazaltowymi pochodzenia wulkanicznego o wyjątkowych właściwościach przewodzenia ciepła i przekazywania energii. Łączy w sobie działanie termoterapii, drenażu limfatycznego i akupresury, jednocześnie wykazując działanie lecznicze, witalizujące i kojące. Przywraca harmonię ciała i umysłu, powoduje przypływ pozytywnej energii. Zabieg można rozszerzyć o peeling całego ciała.

Promocyjna cena masażu

160 zł.

140 zł.

Promocyjna cena masażu z peelingiem

220 zł.

190 zł.

Oxygen Carboxy Therapy

Zabieg 50 minutowy

Silnie dotleniający zabieg od SPA ABYSS!

Składniki zawarte w produktach działają antyoksydacyjnie i odżywczo. Zabieg polecany dla każdej cery, w szczególności szarej, zmęczonej i odwodnionej oraz naczyniowej i skłonnej do podrażnień. Efektem jest napięcie, ujędrnienie i maksymalne natlenienie skóry.

Zabieg szczególnie polecany po Phyto Peeling od SPA ABYSS!

Promocyjna cena

150 zł.

120 zł.