Regenerująco-Nawilżająca Rozkosz na Arkanie

Zabieg, który wspaniale zregeneruje zmęczoną oraz przesuszoną (zwłaszcza zimą) skórę. Rozpoczyna się demakijażem i oczyszczaniem, następnie stosujemy na twarz peeling kawitacyjny, który przygotowuje skórę do nałożenia maski algowej z kwasem hialuronowym (dzięki peelingowi skóra maksymalnie wchłonie cenne składniki aktywne maski). Zamiennie z maską algową można wybrać zabieg masażu twarzy na masce tlenowej (bardzo silnie regenerującej i nawilżającej) lub na bogatym w składniki aktywne kremie do masażu twarzy.

Zabieg kończy się nałożeniem serum w ampułce Arkana oraz nałożeniem kremu Amino.

Czas trwania: 60 minut.

120 zł.

Jest to silnie nawilżający zabieg na kwasie mlekowym na bazie kosmetyków RHONDA.

Doskonały zarówno dla skóry suchej jak i wrażliwej. Wyjątkowo szybko nawilża i utrzymuje skórę w doskonałej formie przez dłuższy czas. Zawarty w zabiegu kwas mlekowy dodatkowo działa na zmarszczki mimiczne. Każda nawet najbardziej przesuszona skóra ma szansę odzyskać upragniony blask i nawilżenie. Idealny wybór zwłaszcza zimą

Czas trwania: 60 min.

Twarz 270 zł. 200 zł.
270 zł. 200 zł.
Twarz, szyja dekolt 380 zł. 300 zł.
380 zł. 300 zł.

Imię Róży

Autorski zabieg Esensji. Jest to wspaniale relaksujący masaż ciała na olejku o zapachu róży. Wprowadza w błogi, odprężający nastrój. Aromat róży pozwala się wyciszyć i wprowadzić w sensualny nastrój.

Dodatkowo do zabiegu nakładana jest maska parafinowa na dłonie, dzięki której są miękkie i delikatne – idealne do zmysłowych dotyków 😉

Prezentem przy wyborze tego zabiegu jest autorskie, Esensjowe, różane mydełko w kształcie serca.

Czas trwania: 60 min.

130 zł.

Sensualny Czar – Masaż dla Dwojga

Jest to masaż relaksacyjny bądź klasyczny. Odpręża i wprowadza w sensualny nastrój. Masaż odbywa się w dwóch wariantach: masowane są jednocześnie dwie osoby w oddzielnych pomieszczeniach w tym samym czasie lub każda może skorzystać z masażu w dogodnym dla siebie terminie. Linia zapachowa męska użyta przy masażu to Whisky & Cygaro, natomiast linia zapachowa kobieca jest możliwa do wyboru na miejscu.

Czas trwania: każdy masaż 60 min.

200 zł.