ICOONE - liftingujący zabieg na twarz, szyję i dekolt oraz okolicę oka

Zabieg 50 minutowy

Icoone zabieg na twarz, szyję i dekolt oraz okolicę oka. Programy na twarz działają liftingująco, poprawiają owal twarzy, redukują złogi tłuszczu na podbródku, redukują zmarszczki, stymulują fibroblasty do syntezy elastyny i kolagenu, poprawiają kontur ust, ujędrniają skórę i poprawiają jej koloryt.

Pojedynczy zabieg

300 zł.

220 zł.

Seria 5 zabiegów

1 300 zł

1 000 zł.

Seria 10 zabiegów

2 000 zł.

1 800 zł.

Efekt termiczny, zachodzący w dolnych warstwach skóry podczas termoliftingu NIR, powoduje podgrzanie i podrażnienie włókien kolagenowych, czego skutkiem jest gwałtowne skurczenie się ich do pierwotnej długości. W efekcie skóra zostaje zagęszczona, bardziej napięta i elastyczna.

Dłonie - 30 minut

250 zł.

190 zł.

Biust - 45 minut

300 zł.

250 zł.

Pośladki - 60 minut

400 zł.

340 zł.

Ramiona - 60 minut

400 zł.

340 zł.

Brzuch - 75 minut

500 zł.

420 zł.

Arkana Cannabis Therapy

Zabieg 75 minutowy

Zainspirowana medycznymi odkryciami, naturalna w 100% bezpieczna kuracja naprawcza, opiera się na wyjątkowych składnikach aktywnych: Cebidiolu™, oleju konopnym i makowym.
Dedykowana pielęgnacji skóry nawet ekstremalnie wrażliwej i z zaburzoną barierą ochronną, warunkuje jej naprawę aż na 3 poziomach.

etap 1 – naturalne BIO oczyszczenie

etap 2 – likwidacja objawów reakcji zapalnych, aby przynieść skórze natychmiastową ulgę.

etap 3 – naprawa i wzmocnienie bariery ochronnej

Terapia kanabisowa to idealne rozwiązanie dla skór nadreaktywnych, ekstremalnie wrażliwych, a także dla osób ze schorzeniami takimi jak egzema czy łuszczyca oraz cer diabetyków. Podczas zabiegu jest wykonywany specjalny endokannabinoidowy masaż twarzy

Promocyjna cena

220 zł.

190 zł.

Rhonda Allison- Zabieg na twarz z enzymami

Zabieg 60 minutowy

Produkty amerykańskiej marki Rhonda Allison są oparte na peptydach i enzymach pozyskiwanych z roślin, mają szerokie spektrum działania.

Zabieg z enzymami jest dobierany indywidualnie do cery i jej problemów. Jest idealną formą przygotowania skóry do dalszych zabiegów z wykorzystaniem kwasów.

Promocyjna cena

190 zł.

160 zł.

Prawdziwy HIT w walce z cellulitem! Cztero-etapowy zabieg, który skutecznie pomaga wygładzić skórę, zmniejszyć gęstość tłuszczu podskórnego, ujędrnić oraz uelastycznić skórę.

Efekty są widoczne już po pierwszym zastosowaniu, ale najlepszy skumulowany rezultat zobaczysz po serii zabiegów.

Promocyjna cena - 1 zabieg

150 zł.

Promocyjna cena - seria 4 zabiegów

400 zł.

Intensywnie nawilżający Rytuał Arbuzowy

Zabieg 90 minutowy

3-etapowy intensywnie nawilżający rytuał na ciało.

  • Gruboziarnisty peeling złuszczy martwy naskórek i przygotuję skórę na przyjęcie drogocennych składników masła shea oraz maski. Doskonale wypielęgnuję skórę przesuszoną i pozbawioną witalności.
  • Lekka maska żelowa o konsystencji musu zregeneruje i zrewitalizuje skórę
  • Masaż na masce z 80% zawartością masła shea – głęboko nawilża i odżywia skórę

Kosmetyki z tej serii zawierają nowoczesny kompleks nawilżający, dzięki czemu są idealne dla skóry przesuszonej po letnim opalaniu. Piękny zapach soczystego arbuza pomoże się zrelaksować i jeszcze długo po zabiegu pozostanie na skórze.

Promocyjna cena

220 zł.

190 zł.