ZABIEG UJĘDRNIAJĄCY NA WYBRANE PARTIE CIAŁA – cena od 162 zł

ACTIVE BODY FIRMING Efektywny zabieg poprawiający sprężystość skóry. Połączenie ujędrniających właściwości mikronizowanej formy algi Spirulina w pielęgnacji zwiotczałych partii ciała.

[su_spoiler title=”Czytaj więcej…” style=”simple” icon=”arrow”]Bezpieczny, dedykowany dla kobiet w okresie ciąży (II trymestr), w okresie postnatalnym, a także po szybkich dietach, z nagłą utratą masy ciała.
60 minut – 162zł[/su_spoiler]

ZABIEG UJĘDRNIAJĄCY BIUST – cena od 108 zł

BUST FIRMNESS Efekt systematycznie stosowany przeciwdziała rozstępom i zwiotczeniu skóry piersi.

[su_spoiler title=”Czytaj więcej…” style=”simple” icon=”arrow”]Szczególnie polecany dla Pań po porodzie lub laktacji i po dużej utracie wagi.
60 minut – 108zł[/su_spoiler]

Mama w spa – cena od 100 zł

masaż dla kobiet w ciąży o działaniu odprężającym, działający na obrzęki i zastoje wodne. Niezwykle wyciszający w trudnym okresie przed rozwiązaniem.

[su_spoiler title=”Czytaj więcej…” style=”simple” icon=”arrow”]

By przeciwdziałać zaburzeniom krążenia i zatrzymywaniu wody, by eliminować nagromadzone toksyny wykorzystano moc roślinnych ekstraktów i kompleksów drenujących. Zabiegi wzmocniono manualnym masażem drenującym, usprawniającym przepływ limfy. Wszystko byś poczuła się lekko i świeżo, by zniknęło uczucie ciężkości i zmęczenia – 60 minut – 100zł

[/su_spoiler]