Kosmetologia

Oczyszczanie manualne

Oczyszczanie manualne jest jedną z najbardziej tradycyjnych i najstarszych metod w dziedzinie kosmetologii. To, że mimo upływu lat wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród klientek świadczy o jego ponadczasowości i skuteczności. Manualne oczyszczanie twarzy polega na pozamaszynowym procesie usuwania niedoskonałości ze skóry. Jest to zabieg wskazany dla wszystkich, którzy posiadają cerę tłustą, a ich twarz osiana jest wągrami i zaskórnikami. Efekty takiego zabiegu widoczne są niemal od razu, a czas utrzymywania się efektu oczyszczenia może trwać w zależności od skóry i tendencji do wydzielania sebum – nawet do miesiąca. Zabieg rozpoczyna się dokładnym demakijażem twarzy oraz dobranym przez kosmetyczkę peelingiem. Po tym procesie, stosuje się na twarz tzw. „Parówkę” (choćby z tego względu jest to zabieg niewskazany dla cer naczynkowych). Dzięki ciepłu z parówki, pory rozszerzają się i łatwo można usunąć z nich wszelkie niedoskonałości. Zabieg kończy się aplikacją łagodzącej podrażnienia maski oraz kremu. Po zabiegu manualnym skóra może być zaczerwieniona. Objaw ten mija zwykle po kilku godzinach.

CENNIK

Oczyszczanie manualne

Zabieg w połączeniu z Darsonvalem lub ampułką

Oczyszczanie pleców

160 zł.

200 zł.

200 zł.

Henna rzęs i brwi

Henna jest naturalnym barwnikiem, pozyskiwanym z liści lawsonni bezbronnej. Hennę można stosować na rzęsy lub brwi w celu podkręcenia ich naturalnego pigmentu, bądź jego zmiany na znacznie ciemniejszy odcień. Zabieg henną łączy się z regulacją i nadaniem kształtu brwi. Należy jednak pamiętać, że efekt ten utrzymuje się ok. 2-3 tygodnie, więc nie jest efektem trwałym. Pomaga natomiast wzmocnić delikatne włoski. Henna jest bardzo dobrym wstępem dla osób, które chcą zdecydować się na makijaż permanentny, ale boją się zaryzykować od razu. Można potraktować zabieg henną jako przedtakt przed decyzją o trwałej poprawie naszego koloru i kształtu brwi.

CENNIK

Regulacja

Regulacja do zabiegu na twarz

Henna brwi z regulacją

Henna brwi z regulacją do zabiegu na twarz

Henna brwi z regulacją + rzęsy

Henna brwi z regulacją + rzęsy do zabiegu na twarz

20 zł.

10 zł.

35 zł.

20 zł.

50 zł.

40 zł.

Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny jest to bardzo nowoczesna metoda głębokiego i bezbolesnego oczyszczania naszej skóry. Zabieg ten jest polecany dla każdego rodzaju cery, ale przede wszystkim dla cery wrażliwej, trądzikowej i naczynkowej ze względu na jego delikatność oraz brak efektów ubocznych. Dzięki falom ultradźwiękowym, zwilżona skóra twarzy ulega efektowi kawitacji. Dochodzi do rozbicia martwych komórek, a odsłania się warstwa skóry pozbawiona łoju, substancji toksycznych, wągrów czy bakterii. Poza głębokim oczyszczeniem peeling kawitacyjny pomaga skórze w poprawie krążenia i mobilizuje komórki do naturalnej odnowy. Ten rodzaj peelingu delikatnie wygładza zmarszczki twarzy oraz przyjemnie ją masuje.

CENNIK

Zabieg z maską algową lub masaż na masce kremowej

Jako dodatek do zabiegu

130 zł.

50 zł.

Depilacja woskiem

Jest to jedna z najbardziej skutecznych metod usuwania owłosienia. Jej skuteczność oparta jest na możliwości usunięcia włosa wraz z jego korzeniem, co skutkuje długotrwałym efektem gładkiej powierzchni ciała oraz tym, że włosy stają się z każdym zabiegiem coraz rzadsze i cieńsze. Depilacja woskiem jest zabiegiem, który lepiej wykonywać w gabinetach kosmetycznych, ze względu na sprawność i czas zabiegu, które mają duży wpływ na ewentualne odczuwanie bólu bądź dyskomfortu związanego z depilacją. Do depilacji woskiem należy zapuścić włosy do długości ok. 0,5-1 cm. Po dokładnym oczyszczeniu skóry na wybranej partii ciała rozsmarowuje się gorący wosk, a następnie nakłada na niego kawałek specjalnego materiału bądź papieru. Po zastygnięciu wosku dany materiał jest ściągany szybkim, sprawnym ruchem w kierunku przeciwnym do wzrostu włosa. Depilacja woskiem w gabinecie kosmetycznym jest zdecydowanie bardziej skuteczna i bezpieczna od próby wykonywania tego zabiegu samodzielnie w domu.

CENNIK

Broda - wąsik

Cała twarz

Pośladki

Łydki

Pachy

Przedramiona

Bikini głębokie

Bikini płytkie

Całe nogi

Klatka piersiowa

Męskie plecy

Męskie ramiona

Uda

20 zł.

60 zł.

60 zł.

60 zł.

45 zł.

60 zł.

75 zł.

60 zł.

120 zł.

70 zł.

110 zł.

40 zł.

70 zł.

Mikrodermabrazja Babor

Mikrodermabrazja jest nowoczesną techniką, która za pomocą łagodnego mechanicznego peelingu poprawia funkcjonowanie skóry. Strumień kryształków usuwa powierzchniowe warstwy skóry w sposób łagodny i całkowicie kontrolowany. Zabiegi są całkowicie bezbolesne. Pomimo powierzchniowego oddziaływanie mikrodermabrazji obserwuje się wzmożoną syntezę kolagenu i elastyny. Metoda ta znalazła szerokie zastosowanie do odmładzania skóry, spłycania zmarszczek, blizn, zmniejszania przebarwień i leczenia trądziku.

Wpływ miokrodermabrazji na skórę:

  • poprawia strukturę i koloryt skóry
  • zwiększenie elastyczności
  • zmniejszenie rozszerzonych porów
  • spłycenie powierzchownych zmarszczek
  • wygładzenie skóry
  • zmniejszenie łojotoku
  • rozjaśnienie przebarwień

CENNIK

Zabieg z maską

Jako dodatek do zabiegu (w formie oczyszczania)

150 zł.

85 zł.

Darsonval

Jest to wyjątkowe urządzenie, które za pomocą fal prądu oddziałuje na zakończenia nerwowe naszej skóry oraz naczynia krwionośne. Zabieg darsonwalizacji uspokaja skórę po wszelkich zabiegach oczyszczających, które w inwazyjny sposób ingerują w jej strukturę. Wytwarzający się podczas zabiegu ozon dezynfekuje, a także odżywia skórę i poprawia przemianę materii na poziomie tkanek. Efekty zabiegu to przede wszystkim przyspieszenie leczenia i zasuszania stanów zapalnych, działanie bakteriobójcze, wspomaganie w absorpcji substancji leczniczych z użytych kosmetyków. Skóra po zabiegu wygląda świeżo i promiennie, jest dotleniona i pozbawiona niedoskonałości.

CENNIK

Do zabiegu oczyszczania

60 zł.

Skinshooter

Skinshooter to najnowsze urządzenie firmy KLAPP Cosmetics do mezoterapii bezigłowej. To nowoczesne, nieinwazyjne i skuteczne rozwiązanie wykorzystywane w usuwaniu różnych niedoskonałościami skóry. Mezoterapia bezigłowa pozwala wprowadzić w skórę substancje aktywne na odpowiednią głębokość. Podczas zabiegu używana jest wraz z jednym z sześciu wysoko skoncentrowanych CLINICAL CARE SERUM.
Skinshooter dociera do wnętrza skóry, co powoduje, że terapia jest bardzo efektywna. Równocześnie z mezoterapią możemy wykonać peeling kwasowy. Dzięki temu przygotujemy skórę do lepszego wchłaniania preparatów oraz zwiększając mikrocyrkulację, dokonujemy drenażu limfatycznego, zwiększamy ukrwienie i dotlenienie.

Podstawowym celem mezoterapii bezigłowej jest odmładzanie, normalizowanie, rewitalizowanie, nawilżanie, tonizowanie, rozjaśnianie plam, spłycanie zmarszczek, lifting.

CENNIK

Klapp Skinshooter wraz z ampułką

370 zł.