LIPOCryo – cena od 200 zł

Kriolipoliza LipoCryo to nieinwazyjna metoda, która polega na redukcji tkanki tłuszczowej przy działaniu niskiej temperatury

[su_spoiler title=”Czytaj więcej…” style=”simple” icon=”arrow”]

Zabiegi, wykorzystujące inne metody oddziaływania na komórki tłuszczowe np. laser czy operacje usunięcia tłuszczu (liposukcja), niosą duże ryzyko zniszczenia innych tkanek w procesie spalania lub wydobywania (odsysania) komórek tłuszczowych. Konieczny jest wówczas okres przejściowy, aby powrócić do dotychczasowej sprawności.

Dzięki chłodzeniu uzyskujemy efekt lipolizy, czyli rozpadu komórek tłuszczowych. Cały tłuszcz krystalizuje się, a następnie jest naturalnie wydalany z naszego organizmu. Zabieg jest bezpieczny dzięki podwójnej kontroli nad temperaturą oddziałującą na skórę, naczynia krwionośne, nerwy, itp. Kriolipoliza zapewnia utratę od 25 do 45% grubości warstwy tłuszczu, a efekty zaczynają być zauważalne już po ok. 2-3 tygodniach. Zabieg na tej samej części ciała można powtórzyć po upływie sześciu tygodni.

Zabieg przeznaczony jest dla osób posiadających nadmiar miejscowo skoncentrowanej tkanki tłuszczowej, np.: na brzuchu, udach, łydkach, pośladkach, w okolicach bioder, w dolnej części pleców czy na ramionach.

Jak wygląda zabieg

Zabieg trwa od 34 do 45 min. Specjalna głowica zostaje przyłożona do obszaru, z którego chcemy pozbyć się tłuszczyku. Do głowicy próżniowo zostaje zassana skóra z warstwą tkanki tłuszczowej, która następnie ulega schłodzeniu. W otworze głowicy znajdują się płytki chłodzące, powodujące proces kriolipolizy. Dzięki próżni skóra przylega dokładnie do płytek chłodzących.

Proces kriolipolizy jest selektywny i polega na powodowanym wychłodzeniem obumieraniu adipocytów bez naruszenia sąsiednich organów i komórek o innych funkcjach. Obumarłe komórki zostają w naturalny sposób stopniowo wydalane z organizmy, dzięki czemu z tygodnia na tydzień po zabiegu grubość tkanki tłuszczowej maleje. Finalny rezultat osiągany jest po 6 tygodniach, po tym okresie zabieg można powtórzyć na tym samym obszarze.

Ile zabiegów, jakie rezultaty?

Głowica zasysa około 150 cm² tkanki tłuszczowej. W zależności od grubości tkanki tłuszczowej pacjent może wymagać 1,2 lub 3 sesji.

Przerwa między zabiegami powinna trwać około 45 dni. Tkanka tłuszczowa zanika stopniowo, rezultaty można więc w pełni ocenić po 6 tygodniach po zabiegu. W ciągu pierwszych 15 dni powinno być zauważalne 30% – 40% efektu.

Wskazania do zabiegu

Nadmierna tkanka tłuszczowa na brzuchu, udach, pośladkach, w obszarze pasa, boków, dolnej części pleców.

W niektórych przypadkach: nadmierna tkanka tłuszczowa na ramionach.

Jakie są odczucia podczas zabiegu?

Zabieg jest bezbolesny, może powodować:

  • Uczucie delikatnego napięcia w okolicach obszaru zabiegu, wskutek zastosowania próżni.
  • Miejscowe intensywne uczucie schłodzenia, głównie na początku sesji zabiegowej.

Pod koniec sesji zabiegowej obszar wessany do głowicy zaczerwieni się, może spuchnąć oraz ulec utracie czucia. Po 1-2 godzinach objawy znikają.

Jakie są objawy po zabiegu?

  • Najczęściej: zaczerwienienie i odrętwienie na obszarze zabiegu, może trwać do kilku godzin po sesji. Zależnie od pacjenta zaburzenia czucia mogą występować przez kilka dni
  • Rzadko:
    • słaby krwiak, który znika w ciągu kilku dni,
    • ból w obszarze zabiegu podobny do „zakwasów” związany z wywołanym kriolipolizą stanu zapalnego tkanki tłuszczowej, który znika w przeciągu kilku dni
  • Bardzo rzadko (poniżej 0,01% pacjentów): ból w obszarze zabiegu podobny do „zakwasów”, który utrzymuje się dłużej niż 7 dni, związany jest z wywołanym kriolipolizą stanem zapalnym tkanki tłuszczowej, który znika najpóźniej w 3 tygodniu po zabiegu.

Pacjent może powrócić do normalnej aktywności bezpośrednio po zabiegu.

Coraz więcej osób skorzystało już z nowoczesnego i skutecznego zabiegu jakim jest kriolipoliza. Warszawa i inne miasta w Polsce i na świecie już doceniły zalety płynące z zastosowania tej metody.

1 przyłożenie 200zł – teraz pakiety w promocyjnych cenach

[/su_spoiler]

Liposukcja kawitacyjna – cena od 550 zł

Dla osób o dużej masie tkanki tłuszczowej – najnowsze osiągnięcie techniczne w walce o zgrabną sylwetkę!

[su_spoiler title=”Czytaj więcej…” style=”simple” icon=”arrow”]

To zabieg redukujący złogi tłuszczu i cellulitu szczególnie w okolicy brzucha, talii, bioder, ud, ramion. Podczas zabiegu liposukcji ultradźwiękowej na komórki tłuszczowe działa fala, rozrywając komórkę i przekształcając jej zawartość w emulsję, którą organizm uwalnia. Zabieg jest mało inwazyjny i oferuje bardzo dobre wyniki pomiarowe bez niepożądanych skutków ubocznych jak w tradycyjnej chirurgicznej wersji. Przy jednym zabiegu obserwujemy utratę od 1 do 2 cm w obwodach!

* 1 zabieg na 1 partię ciała np. brzuch – 550zł

* 3 zabiegi na 1 partię ciała np. uda – 1200zł

* 3 zabiegi na 3 partie ciała np. brzuch, pośladki, talia tył – 2500zł

* 5 zabiegów na 3 wybrane partie – 4500zł

Proponujemy Państwu serię zabiegów połączoną z działaniem dermomasażu dla dodatkowego ujędrnienia przy utracie wagi – 5 zabiegów Liposukcji oraz 5 zabiegów dermomasażu w cenie już od 990zł!

Urządzenie  Lipo-MED wykorzystuje dwa źródła energii: falę IR, podgrzewające skórę płytko, do głębokości skóry właściwej, oraz silny prąd dipolarny, podgrzewający tkankę podskórną, a w szczególności tkankę tłuszczową, która ze względu na swoje właściwości dobrze kumuluje dostarczone ciepło, podczas gdy pozostałe tkanki bardzo szybko się wychładzają.

Dodatkowe działanie mechaniczne podciśnienia, które zasysa fałdki i masażu mechanicznego umożliwia głębszą penetrację i szybsze ogrzanie oraz poprawia krążenie krwi i limfy.

W efekcie uzyskujemy zwiększenie dotlenienia i metabolizmu komórek tłuszczowych, pobudzenie procesów uwalniania kwasu tłuszczowego i jego szybsze spalanie. Komórki tłuszczowe (adipocyty) ulegają redukcji co daje oczekiwany efekt w postaci zmniejszenia obwodu ciała.

Proces pobudzenia metabolizmu i spalania tłuszczu jest aktywowany podczas zabiegu, ale nie kończy się z chwilą jego zakończenia i trwa jeszcze długo po tym jak przestaniemy odczuwać na skórze ciepło. Dlatego efekty poszczególnych zabiegów kumulują się, a całkowity rezultat działania Lipo-MED możemy ocenić po ok. 8 tyg. od zakończenia serii zabiegów. Średnia utrata obwodu  ciała wynosi 2-7 cm.

[/su_spoiler]

Dermomasaż – cena od 80 zł

endermologiczny masaż, usprawniający wydalanie z organizmu złogów powstałych w procesie odchudzania, modeluje i wyszczupla trudne do odchudzenia partie.

[su_spoiler title=”Czytaj więcej…” style=”simple” icon=”arrow”]

Wskazany dla osób chcących uzyskać jędrność skóry, przy dużym spadku wagi.

* 1 zabieg na 1 partię ciała np. brzuch – 80zł

* 5 zabiegów na 1 partię ciała np. pośladki – 225zł

* 1 zabieg całościowy od ud do biustu + ręce – 180zł

* 5 zabiegów całościowych – 590zł

 Jest to urządzenie do wykonywania masażu podciśnieniowego, którego głównym działaniem jest rozpad „zrazików” tłuszczowych i przywrócenie prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych i limfatycznych.Dermomasażer jest połączeniem masażu mechanicznego z podciśnieniem z jednoczesnym odciągnięciem fałdu skóry i rolowaniem ruchomymi rolkami umieszczonymi w specjalnej głowicy. Zabieg ten zwany również lipomasażem można wykonać 2-3 razy w tygodniu, poświęcając przy tym najwięcej czasu partiom ciała z cellulitem.

[/su_spoiler]

Elektorstymulator – cena od 80 zł

Elektorstymulator jest urządzeniem, które stymuluje pracę mięśni i rozbija tkankę tłuszczową za pomocą prądu przepływającego przez elektrody umieszczone w odpowiednich punktach ciała.

[su_spoiler title=”Czytaj więcej…” style=”simple” icon=”arrow”]

Elektrostymulator za pomocą przyjemnych, delikatnych, lecz głębokich impulsów elektrycznych stymuluje kompleksowo mięśnie i rozpoczyna proces spalania komórek tłuszczowych.

* 1 zabieg – 80zł
* 5 zabiegów – 350zł

* 10 zabiegów – 600zł

Urządzenia do elektrostymulacji oparte jest na zmiennym prądzie Faradaya, który do fizykoterapii i w sporcie wykorzystywany jest już od dziesiątek lat. Impulsy prądu, które odczuwamy jako przyjemne i znośne kopnięcia, kurczą i rozkurczają mięśnie imitując tym sposobem ich normalne zachowanie w czasie treningu. Efekt jest ten sam, tylko zintensyfikowany i pozbawiony ryzyka kontuzji oraz przeciążeń np. stawów czy kręgosłupa. Na niektórych opracowaniach medycznych znajdziemy informację, że 45 minut zabiegu odpowiada 7 godzinom treningu – to robi wrażenie, nawet na lubiących się ruszać.

Terapia poprawia przepływ krwi do mięśni, ujędrnia, pobudza je i rozluźnia tak, aby pozbyć się negatywnych substancji, znanych jako potreningowe zakwasy. Ciepło rozprowadzane jest po ciele przyspieszając krążenie i detoksykację, a zarazem odprężając. Strefy poddane zabiegowi – najczęściej brzuch i talia z każdą sesją tracą na tłuszczyku nabierając ładnego kształtu. Po 10-15 zabiegach można wymienić garderobę na kilka rozmiarów mniejszą.

[/su_spoiler]

Mezoterapia Bezigłowa – cena od 150 zł

Mezoterapia Bezigłowa jest nowoczesną i bezinwazyjną metodą, w której transport substancji czynnych w głąb skóry właściwej umożliwiają:

* pole elektryczne wykorzystujące zjawisko elektroporacji,
* fale ultradźwiękowe

[su_spoiler title=”Czytaj więcej…” style=”simple” icon=”arrow”]

Elektroporacja jest to proces zachodzący w błonie komórkowej pod wpływem wysokonapięciowych pól elektrycznych.
Pozwala to na wprowadzenie do poszczególnych komórek cząsteczek preparatów kosmetycznych

* redukcja tkanki tłuszczowej jeden obszar – 150zł
* ujędrnianie, utrzymanie dobrej kondycji skóry, zachamowanie procesów starzeniowych jeden obszar  – 150zł
* podnoszenie pośladków – 150zł
* redukcja celulitu, jeden obszar – 150zł

– seria 5 zabiegów na okolice np. pośladków lub brzucha lub ramion – 590zł rabat 160zł

Mezoterapia bezigłowa pozwala wprowadzić w skórę substancje aktywne na głębokość niezbędną dla danej procedury zabiegowej. To nowoczesne, nieinwazyjne i skuteczne rozwiązanie estetyczne wykorzystywane w walce z różnymi niedoskonałościami skóry. Technologia jest wykorzystywana w zabiegach antycellulitowych, zmniejszających rozstępy, a także w terapiach przywracających skórze jędrność, kuracjach regenerujących, nawilżających i odmładzających. W czasie zabiegu nie dochodzi do przerwania ciągłości skóry, a także nie ma ryzyka pojawienia się podrażnień, drgania mięśni czy stanów zapalnych. Jest to metoda całkowicie bezinwazyjna i niewymagająca zastosowania żelu przewodzącego. Transportowane substancje mogą mieć postać jonowaną, niejonowaną i lipidową – każda o dowolnej wielkości molekularnej. Elektroporacja nie tylko pozwalają substancjom aktywnym łatwo przeniknąć przez barierę wierzchniej warstwy naskórka, ale zwiększają również przepuszczalność błon komórkowych. Dzięki temu mikroelementy dostarczane zmienionemu obszarowi skóry mogą łatwo i szybko przeniknąć w głąb komórek aby rozpocząć leczenie u jej podstaw. Emitowane przez urządzenie impulsy elektromagnetyczne wywołują zjawisko elektroporacji, czyli otwarcia nowych miejsc, przez które składniki aktywne mogą zostać wprowadzone do komórki. Proces ten następuje na zasadzie „on-off”, czyli w tym samym czasie ma miejsce aktywacja i zamknięcie dostępu do wnętrza komórek, dzięki czemu po zabiegu odzyskują one swoje właściwości. Mezoterapia bezigłowa zapewnia regenerację skóry na poziomie komórkowym. Za sprawą bezpośredniego dotarcia z lekiem do źródła problemu estetycznego, metoda zapewnia skuteczne rezultaty w likwidowaniu niedoskonałości skóry. Zwalcza cellulit, likwiduje zwiotczenia, odmładza i widocznie poprawia jej wygląd. Aby kuracja była skuteczna należy wykonać od 5 do 10 zabiegów.

[/su_spoiler]

BODY-PRESURA – cena od 80 zł

jeśli dokuczają Ci zastoje wodne w dolnych kończynach lub czujesz, że stopy „puchną” to ten zabieg może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

[su_spoiler title=”Czytaj więcej…” style=”simple” icon=”arrow”]

Nie tylko przyniesie ulgę, ale również zadziała leczniczo przywracając prawidłowe funkcjonowanie układów limfatycznego i żylnego. Kombinezon działa na zasadzie sekwencyjnego masażu uciskowego. Specjalnie skonstruowane komory ciśnieniowe zapewniają delikatny masaż, który likwiduje niewydolność żył, przewlekłe obrzęki, uczucie zimnych stóp oraz zapobiega powstawaniu żylaków. Idealnie sprawdza się w zapobieganiu cellulitu lub rozbijaniu cellulitu I stopnia.

częściowy nogi i pośladki – 80zł, dla naszych Klientów przy zabiegach na twarz                                                                                              powyżej 300zł GRATIS

[/su_spoiler]

Drenaż limfatyczny – cena od 90 zł

masaż ręczny jest jedną z najskuteczniejszych i najbardziej popularnych metod walki z celulitem. Jest całkowicie bezbolesny i relaksujący, działa oczyszczająco na organizm.

[su_spoiler title=”Czytaj więcej…” style=”simple” icon=”arrow”]

Polecany jest szczególnie osobom, u których występują obrzęki, będące wynikiem zastoju krwi i limfy w przestrzeniach międzykomórkowych:

całościowy 75 minut – 150zł, częściowy 30 minut – 90zł

Zabieg drenażu ma działanie ogólnoustrojowe.Przywraca równowagę wodno-elektrolitową w przestrzeniach międzykomórkowych i nie pozwala na gromadzenie się złogów. Wymusza odprowadzanie limfy, a wraz z nią produktów przemiany materii. Są one transportowane do narządów filtrujących, a następnie wydalane z moczem. Dlatego po zabiegu odczuwa się wzmożoną moczopędność. Ponadto drenaż odżywia i dotlenia organizm. Doskonale nadaje się do walki z ociężałością nóg. Po zabiegu pacjent czuje się lekki, odprężony i pobudzony. Można też zaobserwować spadek wagi. Po przez lepsze ukrwienie  nogi będą cieplejsze, a skóra dotleniona i lepiej odżywiona.

[/su_spoiler]

Drenaż z bańkami chińskimi i ampułką antycellulitową – cena od 60 zł

Stosuje się w nim bańki do masażu chińskiego.

[su_spoiler title=”Czytaj więcej…” style=”simple” icon=”arrow”]

Miejsca objęte cellulitem są odpowiednio masowane w określonym kierunku z tzw. zassaniem. Fałd skóry zostaje zassany, a następnie „wałkowany”. Zabieg ten możemy porównać do endermologii. Podczas jego wykonywania stosowane są specjalne olejki, na przykład, rozmarynowany lub grejpfrutowy, które przyśpieszają spalanie tkanki tłuszczowej i opróżnienie komórek tłuszczowych. Drenaż bańkami chińskimi może być bolesny,dlatego w celu przystosowania skóry pierwsze zabiegi wykonywane są łagodniej. Zabieg powoduje przekrwienie i – w konsekwencji – dotlenienie skóry. Nie powinien być wykonywany na skórze naczynkowej:

całościowy 80 minut – 150zł
częściowy 40 minut – 90zł
jedna partia ciała 20 minut – 60zł

[/su_spoiler]